Ebook

Skin Therapy Book
trądzik pospolity, trądzik dorosłych

Kompendium wiedzy o skórze trądzikowej. Ta publikacja wyjaśni Ci źródło pochodzenia zmian trądzikowych w ujęciu funkcjonalnym. Skupi Twoją uwagę na pracy z przyczyną, a nie skutkiem trądziku. Po przeczytaniu tego e-booka będziesz posiadać holistyczną wiedzę na temat przyczyn zmian trądzikowych. Uzyskasz wiedzę o zasadach żywieniowych, badaniach oraz ich wynikach, mikrobiocie jelitowej, hormonach czy skutecznej pielęgnacji konkretnymi produktami.
E-book jest w formacie PDF co oznacza, że nie potrzebujesz czytnika.

E-book - Skin Therapy Book
199,00 zł
Cena z VAT 5%

Odżywianie dla zdrowia skóry

Kompendium wiedzy na temat odżywiania dla zdrowia skóry, z którego dowiesz się jak zadbać o swoją cerę od środka. Skóra jest narządem, który niewątpliwie reaguje na zmiany żywieniowe. Powiedzenie „jesteś tym, co jesz” ma przełożenie na jej dobrostan. Stan skóry, włosów, paznokci stanowi wrażliwy wskaźnik niedoborów żywieniowych a jednym ze skutecznych sposobów poprawy ich kondycji, jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych, zarówno zewnętrznie
jak i – co ogromnie ważne – wewnętrznie, poprzez zróżnicowaną dietę. Prowadzone od kilkudziesięciu lat badania laboratoryjne nad wpływem niedoborów witamin, minerałów, polifenoli, karotenoidów, antyoksydantów czy makroelementów na zdrowie skóry przynoszą kolejne wiadomości i potwierdzają znaczenie diety jako jednej z determinant zdrowszej, młodziej wyglądającej skóry. E-book jest w formacie PDF co oznacza, że nie potrzebujesz czytnika.

E-book - Odżywianie dla zdrowia skóry
189,00 zł
Cena z VAT 5%