Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Instytut Skin Therapy, powstał z pasji właścicielki do kosmetologii, mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia. Umiejętne wykorzystanie tych trzech dziedzin, pozwala na utrzymanie skóry w świetnej kondycji i młodym wyglądzie oraz na zwalczanie w skuteczny sposób, problemów z nią związanych.

Koncepcja znaku graficznego Skin Therapy, obrazuje proces terapii skóry. Górna część, przedstawia skórę z defektem, przed terapią.

Część dolna, to terapia, która w Instytucie, jest przemyślanym planem, tworzona od podstaw, szyta na miarę, tak aby odpowiedzieć na potrzeby skóry i organizmu klienta.

W ten sposób możliwe jest osiągnięcie zaplanowanego celu.

Założycielka z pasją

Alicja Leśniczak- Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Medyczna skuteczność

Skin Therapy to miejsce, w którym znajdziesz połączenie medycznej skuteczności z kosmetyczną przyjemnością.

Bądź lepszą wersją Siebie

Zrób pierwszy krok do lepszego samopoczucia i pięknej skóry, umów się na wizytę.

Tylko sprawdzone preparaty

W kosmetologii funkcjonalnej oraz mikroodżywianiu nie ma miejsca na przypadkowość. Z tego powodu w trakcie naszych zabiegów wykorzystujemy sprawdzone preparaty wyłącznie najwyższej klasy producentów.