Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Analiza stanu organizmu i skóry

Opis problemu

Analiza stanu zdrowia organizmu oraz skóry, powinna być integralną częścią terapii skóry. Powinna stanowić wstęp do dalszych działań w gabinecie ale również dawać jasne i klarowne wskazówki dla pacjenta w zakresie pielęgnacji domowej, sposobu odżywiania czy suplementacji.

Jeśli zostanie pominięta lub wykonana niekompletnie, bez zwrócenia uwagi na istotne, indywidualne potrzeby skóry, organizmu a jedynie na podstawie powtarzalnych, ogólnych schematów, efekty terapii skazane są na przypadek.

Jak rozwiązać problem

Aby osiągać najlepsze efekty terapii należy wykonać szeroką analizę skóry i organizmu z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi diagnostycznych w postaci ankiet, analiz funkcjonalnych oraz badań laboratoryjnych.

Wyniki ukażą, które obszary skóry oraz organizmu są zaburzone i nad którymi należy popracować, wprowadzić równowagę, uzupełnić niedobory, aby osiągnąć młodo i zdrowo wyglądającą skórę.

Przewaga nad innymi rozwiązaniami

Stan i wygląd skóry, zależny jest od kondycji Twojego organizmu, schorzeń czy chorób ale również od zrównoważonej, przemyślanej pielęgnacji.

Dlatego też niezbędna jest szeroka diagnostyka, ukazująca nie tylko stan skóry ale również organizmu. Dzięki profesjonalnym i holistycznym metodom, możliwe są skuteczne oraz co istotne, długotrwałe efekty terapii.

W Instytucie Skin Therapy analiza stanu organizmu i skóry odbywa się najczęściej podczas pierwszej wizyty, trwającej dwie godziny. Pacjent uzupełnia obszerną ankietę (200 pytań), analizowane są wyniki badań, samopoczucie, zdrowie oraz wygląd skóry.

Kto zadba o Twoją skórę

Moim priorytetem jest całościowa, holistyczna terapia skóry, biorąca pod uwagę ogromną ilość czynników wpływających na stan i kondycję skóry. Efekty na Twojej skórze, to wizytówka mojej pracy. Dlatego tak samo jak Tobie, tak i mnie zależy na postępach i zadowalających efektach. Dzięki analizie stanu organizmu i skóry, moi pacjenci otrzymują jasne wskazówki dotyczące pielęgnacji, żywienia oraz suplementacji.

Alicja Leśniczak- ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Zabiegi

Profesjonalne zabiegi, to jeden z elementów skutecznej terapii Twojej skóry. Pielęgnacja gabinetowa w Instytucie Skin Therapy, to stężone, wyselekcjonowane substancje aktywne, dzięki którym skóra szybciej powraca do zdrowego, młodego wyglądu oraz świetnej kondycji.

Podczas analizy stanu organizmu i skóry, specjalista zaproponuje INDYWIDUALNY BEAUTY PLAN, składający się z zabiegów gabinetowych, pielęgnacji domowej, zasad odżywiania oraz suplementacji, które stanowić będą drogę do zdrowej i pięknie wyglądającej skóry.

Tylko sprawdzone preparaty

W kosmetologii funkcjonalnej oraz mikroodżywianiu nie ma miejsca na przypadkowość. Z tego powodu w trakcie naszych zabiegów wykorzystujemy sprawdzone preparaty wyłącznie najwyższej klasy producentów.