Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Nadmierna utrata włosów

Opis problemu

Wygląd włosów dla kobiet jak i mężczyzn, jest tak samo ważny co wygląd skóry. Jakość włosów bardzo często stanowi zwierciadło zdrowia i równowagi organizmu.

Niestety wpływ wielu czynników, zaburzeń takich jak nierównowaga hormonalna, kwasica metaboliczna utajona, stres oksydacyjny, zaburzenia kwasów tłuszczowych, czy problemy z tarczycą, jelitami czy wątrobą, powodują, że włosy stają się cieńsze, kruche a finalnie się przerzedzają.

Jak rozwiązać problem

Aby spowodować ponowny odrost włosów, zagęszczenie oraz ich pogrubienie, cebulki muszą być zdrowe i aktywne.

Dlatego też, należy uzupełnić niedobory w organizmie oraz przywrócić jego równowagę. Bardzo istotną kwestią będzie odpowiednia dieta oraz celowana suplementacja.

Idealnym rozwiązaniem uzupełniającym terapię, jest mezoterapia mikroigłowa. Jest to zabieg, który pobudzi cebulki włosowe do wzrostu, poprawi krążenie, odżywienie i dotlenienie włosa.

Przewaga nad innymi rozwiązaniami

Chirurgiczne metody, takie jak przeszczep włosów, nie zwiększa ilości cebulek włosowych. Jest to swego rodzaju kamuflaż. Włosy pobierane są z miejsc gdzie jest ich więcej do miejsc wyłysiałych. Niezbędne jest również wdrożenie terapii hormonalnej, która oddziałuje na cały organizm i ma skutki uboczne.

 

Znalezienie przyczyny problemów z włosami, daje możliwość jej eliminacji, poprzez uzupełnienie niedoborów lub zmniejszenie nadmiarów w organizmie.

 

Dodatkowe działanie profesjonalnymi zabiegami z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz koktajli medycznych, wpłynie na procesy regeneracyjne, ukrwienie oraz odżywienie skóry.

Kto zadba o Twoją skórę

Mam świadomość, jak istotną rolę zarówno w życiu kobiet jak i mężczyzn odgrywają zdrowe, piękne włosy. Dlatego też moje terapie są holistyczne, obejmują racjonalne odżywianie, celowaną suplementację oraz specjalistyczne zabiegi.

Alicja Leśniczak- ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Warto wiedzieć

Jeśli masz problem z wypadającymi włosami, stosowanie wyłącznie domowej pielęgnacji, nie przyniesie oczekiwanego efektu. Pamiętaj, że wczesne zastosowanie terapii, zapobiega wypadaniu włosów a w następstwie łysienia. Dlatego też, najlepiej zgłosić się do specjalisty Skin Therapy, w momencie pojawienia się pierwszych symptomów.

Zabiegi

Poniżej prezentujemy zabieg dedykowany rozwiązaniu problemu

Po konsultacji, ankiecie funkcjonalnej skóry i organizmu, zarekomendujemy dodatkowo celowaną suplementację, zalecenia dietetyczne odpowiednie dla Twojej sytuacji. O wszystkich możliwych reakcjach, zostaniesz poinformowana podczas konsultacji w Instytucie lub w trakcie umawiania wizyty drogą telefoniczną.

Tylko sprawdzone preparaty

W kosmetologii funkcjonalnej oraz mikroodżywianiu nie ma miejsca na przypadkowość. Z tego powodu w trakcie naszych zabiegów wykorzystujemy sprawdzone preparaty wyłącznie najwyższej klasy producentów.