Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Pakiet anti-aging

Starzenie się organizmu i skóry jest procesem fizjologicznym, naturalnym. Niejednokrotnie proces ten postępuje szybciej ze względu na wpływ czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Trzema głównymi czynnikami, na które należy zwrócić uwagę to wolne rodniki (ROS), metaloproteinazy macierzy (MMP) oraz zaawansowane końcowe produkty glikacji (AGE).

Badania obrazujące stan funkcjonalny organizmu, wpływające na przyspieszone starzenie się skóry to profil insulinooporności, profil kwasów tłuszczowych, obrony przeciwwolonordnikowy oraz profil białkowy.

Dzięki indywidualnym badaniom, oraz ich szczegółowej interpretacji przez specjalistę mikroodżywiania i medycyny stylu życia, możliwe jest wprowadzenie przemyślanego planu odżywiania oraz suplementacji, pozytywnie wpływających na młody wygląd skóry.

 

~60 min
200-300 zł
Aby sprawdzić aktualną cenę zabiegu przejdź
na podstronę cennik

Szczegółowa informacja o zabiegu

Wskazania
 • starzenie skóry
 • przyspieszone starzenie skóry
 • nierówny koloryt skóry
 • przebarwienia
 • drobne zmarszczki
więcej mniej
Przebieg zabiegu
 1. Analiza funkcjonalna stanu organizmu w Instytucie Skin Therapy.

 2. Zlecenie szczegółowych badań na podstawie analizy funkcjonalnej stanu organizmu.

Przed zabiegiem
 • Przed konsultacją oraz wykonywanymi badaniami nie należy zmieniać dotychczasowego sposobu odżywiania, suplementacji i stylu życia.

 • Dokładnie informacje na temat przygotowania do poszczególnych badań, objaśniane są podczas ich zlecania w Instytucie Skin Therapy.

Po zabiegu
 • Po wykonaniu badań przez pacjenta w odpowiednim punkcie diagnostyki laboratoryjnej, specjalista Skin Therapy, otrzymuje wyniki.

 • Wyniki zostają przeanalizowane oraz omówione podczas uzupełniającej wizyty w Instytucie Skin Therapy.

 • Na podstawie wyników badań oraz analizy funkcjonalnej, zalecany jest plan żywieniowy oraz celowana suplementacja.

Kto zadba o Twoją skórę

Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło mi na stworzenie Instytutu oraz terapii, które odpowiadają na potrzeby klientów. Mój zawód, to moja pasja, dlatego stale rozwijam moje medyczne zainteresowania.

Alicja Leśniczak- ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Warto wiedzieć

Pierwsza zmarszczka świadczy o tym, że na poziomie komórkowym proces starzenia rozpoczął się już 15 lat wcześniej. Jeśli masz poczucie, że w ostatnim czasie znacznie się postarzałaś lub po prostu chcesz zachować młodość na dłużej, dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie badań oraz wprowadzenie zasad mikroodżywiania.