Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Pakiet atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry zaliczane jest do tzw. chorób atopowych (astma, alergiczny nieżyt nosa, alergie i alergie pokarmowe. W dzisiejszych czasach AZS coraz częściej wynika z zaburzeń oraz niedoborów w organizmie. 

Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej w gabinecie, wykonywana jest analiza funkcjonalna stanu organizmu, na podstawie której zlecane są indywidualne pakiety badań dla pacjenta.

W zależności od przypadku, w wyznaczonym punkcie diagnostyki laboratoryjnej, oznaczany jest profil immunologiczny, profil białkowy a także poziom białek kałowych, endotoksyn oraz kandydozy. Pod uwagę brany jest również bilans kwasów tłuszczowych oraz poziom antyoksydantów

 

~60 min
200-300 zł
Aby sprawdzić aktualną cenę zabiegu przejdź
na podstronę cennik

Szczegółowa informacja o zabiegu

Wskazania
 • AZS
 • egzema
 • pokrzywka
 • nadwrażliwość skóry
więcej mniej
Przebieg zabiegu
 1. Analiza funkcjonalna stanu organizmu w Instytucie Skin Therapy.

 2. Zlecenie szczegółowych badań na podstawie analizy funkcjonalnej stanu organizmu.

Przed zabiegiem
 • Przed konsultacją oraz wykonywanymi badaniami nie należy zmieniać dotychczasowego sposobu odżywiania, suplementacji i stylu życia.

 • Dokładnie informacje na temat przygotowania do poszczególnych badań, objaśniane są podczas ich zlecania w Instytucie Skin Therapy.

Po zabiegu
 • Po wykonaniu badań przez pacjenta w odpowiednim punkcie diagnostyki laboratoryjnej, specjalista Skin Therapy, otrzymuje wyniki.

 • Wyniki zostają przeanalizowane oraz omówione podczas uzupełniającej wizyty w Instytucie Skin Therapy.

 • Na podstawie wyników badań oraz analizy funkcjonalnej, zalecany jest plan żywieniowy oraz celowana suplementacja.

Kto zadba o Twoją skórę

Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło mi na stworzenie Instytutu oraz terapii, które odpowiadają na potrzeby klientów. Mój zawód, to moja pasja, dlatego stale rozwijam moje medyczne zainteresowania.

Alicja Leśniczak- ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Warto wiedzieć

AZS, to choroba skóry, która swoje źródło ma w stanie zdrowia organizmu. Przywrócenie równowagi na poziomie komórkowym organizmu, pozwoli zlikwidować lub w znaczącym stopniu zminimalizować schorzenie.