Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Pakiet przebarwienia

Przebarwienia nie są i nie powinny być reakcją natychmiastową na ekspozycję słoneczną. A jeśli tak się dzieje, należy między innymi zwrócić uwagę na obronę przeciwwolnorodnikową organizmu.

Badania wykazujące zaburzenia w organizmie to badanie profilu białkowego, antyoksydantów oraz obrony przeciwwolnorodnikowej.

Na podstawie analizy funkcjonalnej stanu organizmu w instytucie oraz diagnostyki laboratoryjnej, możliwe jest wsparcie usuwania przebarwień zabiegami a przede wszystkim zapobieganie ich powstawania w przyszłości.

~60 min
200-300 zł
Aby sprawdzić aktualną cenę zabiegu przejdź
na podstronę cennik

Szczegółowa informacja o zabiegu

Wskazania
 • przebarwienia
 • nawracające przebarwienia
 • oporne przebarwienia
 • nierówny koloryt skóry
więcej mniej
Przebieg zabiegu
 1. Analiza funkcjonalna stanu organizmu w instytucie Skin Therapy.

 2. Zlecenie szczegółowych badań na podstawie analizy funkcjonalnej stanu organizmu.

Przed zabiegiem
 • Przed konsultacją oraz wykonywanymi badaniami nie należy zmieniać dotychczasowego sposobu odżywiania, suplementacji i stylu życia.

 • Dokładne informacje na temat przygotowania do poszczególnych badań, objaśniane są podczas ich zlecania w Instytucie Skin Therapy.

Po zabiegu
 • Po wykonaniu badań przez pacjenta w odpowiednim punkcie diagnostyki laboratoryjnej , specjalista Skin Therapy, otrzymuje wyniki.

 • Wyniki zostają przeanalizowane oraz omówione podczas uzupełniającej wizyty w instytucie Skin Therapy.

 • Na podstawie wyników badań oraz analizy funkcjonalnej, zalecany jest plan żywieniowy oraz celowana suplementacja.

Kto zadba o Twoją skórę

Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło mi na stworzenie Instytutu oraz terapii, które odpowiadają na potrzeby klientów. Mój zawód, to moja pasja, dlatego stale rozwijam moje medyczne zainteresowania.

Alicja Leśniczak- ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Warto wiedzieć

Jeśli cierpisz na nawracające przebarwienia, lub masz wrażenie, że filtry przeciwsłoneczne nie spełniają swojej ochronnej funkcji, powinnaś zwrócić uwagę na stan funkcjonalny swojego organizmu.