Poprawimy wygląd Twojej skóry… bez skalpela

Zabiegi dla trzydziestolatków

Opis problemu

Skóra trzydziestolatków ukazuje pierwsze oznaki starzenia. Są nimi zmarszczki mimiczne wynikające z rytmicznych ruchów mięśni.

Można ja zauważyć w postaci tzw. kurzych łapek, które pojawiają się przy zewnętrznych kącikach oczu. Ale również na czole w postaci poprzecznych i podłużnych linii, oraz przy ustach jako podłużne zagniecenia.

Skóra w tym wieku znosi mniej niżeli skóra dwudziestolatka. Potrzebuje więcej czasu aby powrócić do formy, szczególnie np. po nieprzespanej nocy lub przy dużym stresie.

Powoli spada jędrność, a przy regularnych kąpielach słonecznych zauważalne są wyraźne oznaki fotostarzenia.

Część trzydziestolatków, dodatkowo boryka się z pozostałościami po okresie dojrzewania, w postaci blizn zanikowych oraz przebarwień.

Coraz większa część boryka się problemem trądziku dorosłych, który zaostrza się przy intensywnej pracy, stresie, nieregularnym trybie życia, niewłaściwym odżywianiu oraz pielęgnacji skóry.

Kto zadba o Twoją skórę

Zabiegi odżywcze, regenerujące oraz pobudzające skórę do odbudowy, wykonywane po 30. roku życia, zaprocentują w kolejnych latach młodo wyglądającą skórą. Odpowiednio dobrane, będą podtrzymywały kondycję skóry jak i tkanek podskórnych.

Alicja Leśniczak- ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalista mikroodżywiania oraz medycyny stylu życia, zwolenniczka kosmetologii interdyscyplinarnej. Terapie skóry prowadzi wielowymiarowo, poddając analizie funkcjonalnej stan skóry oraz organizmu, analizując wyniki badań oraz łącząc zabiegi gabinetowe z szytą na miarę pielęgnacją domową, racjonalnym odżywianiem, oraz celowaną suplementacją.

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć, iż z wiekiem skóra „rozleniwia się” i potrzebuje większej ilości zabiegów dla uzyskania zadowalającego efektu. Dlatego tak ważna w tym wieku jest pielęgnacja domowa oraz gabinetowa, w celu opóźnienia starzenia się skóry. Zdrowy i młody wygląd skóry, staje się celem łatwiejszym do osiągnięcia, jeśli poza pielęgnacją domową i zabiegami w gabinecie, wprowadzisz racjonalny sposób odżywiania oraz celowaną suplementację, dostarczającą niezbędne w danym momencie dla zdrowia i urody substancje.